|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove OGC
|
Nic Rankin, Gilbert Gant
|
Race 1 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise GOLD
|
Aaron Short, Zachary Orchard
|
Race 1 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead D
|
Mat Barton, Sam Corrigan
|
Race 1 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra BLUE
|
Brodie Schott, Angus Bennett
|
Race 1 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park A
|
Henry Haslett, Lewis Coulson
|
Race 2 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay A
|
Jai Tweeddale, Ben Dubberley
|
Race 2 |
0 |
|
|
Brighton SLSC (SA) |
Brighton A
|
Dan Staite, Thomas Martin
|
Race 2 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 4
|
Matthew Mc, Callan Dick
|
Race 2 |
0 |
|
|
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef B
|
Josh Clarke, Andrew Selosse
|
Race 2 |
0 |
|
|
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach MAROON
|
Ryan Moate, Shane Ross
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea B
|
James Carr, Harry Pearce
|
Race 3 |
0 |
|
|
North Cronulla SLSC |
North Cronulla BLUE
|
Michael Hanley, Adam Calo
|
Race 3 |
0 |
|
|
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) B
|
John Williams, Simon Bowker
|
Race 3 |
0 |
|
|
Ocean Grove SLSC |
Ocean Grove OGA
|
Charles Wild, Blake Sweeney
|
Race 3 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland GOLD
|
James Oconnor, Shane Mcmahon
|
Race 3 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Coolangatta COOLY A
|
Ryan Rigney, Nicholas Bell
|
Race 4 |
0 |
|
|
Port Elliott SLSC |
Port Elliott A
|
Dale Francis, Mickey Mason
|
Race 4 |
0 |
|
|
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox Y
|
Michael Barnett, Hayden Thomas
|
Race 4 |
0 |
|
|
Burleigh Heads Mowbray Park SLSC |
Burleigh Heads Mowbray Park B
|
Byron Hoskins, Carwyn Massey
|
Race 4 |
0 |
|
|
Scarboro SLSC Inc |
Scarboro A
|
Jesse Willison, Mike Quinlan
|
Race 5 |
0 |
|
|
Manly LSC |
Manly C
|
Jack Eades
|
Race 5 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea A
|
Campbell Mcdonald, James Porter
|
Race 5 |
0 |
|
|
Southport SLSC (QLD) |
Southport A
|
Todd Brunt, Brodie Gentle
|
Race 5 |
0 |
|
|
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) C
|
Wiremu Lovett, Callum Knox
|
Race 6 |
0 |
|
|
Maroubra SLSC |
Maroubra RED
|
Mitch Donohue, Jake Walsh
|
Race 6 |
0 |
|
|
Dicky Beach SLSC |
Dicky Beach TEAM1
|
Nicholas Stevens, Jack Kelly
|
Race 6 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 3
|
Ben Lafferty, Joe Douglas
|
Race 6 |
0 |
|
|
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point BLACK
|
Trent Rigby, Ben Carberry
|
Race 6 |
0 |
|
|
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers B
|
Todd Dubois, Billy Hughes-tweedie
|
Race 6 |
0 |
|
|
Semaphore SLSC |
Semaphore A
|
Kaden Huynh, Khoi Huynh
|
Race 7 |
0 |
|
|
Midway SLSC (NZ) |
Midway (NZ) MIDWAY1
|
Chayde Pineaha, Cory Taylor
|
Race 7 |
0 |
|
|
Lennox Head - Alstonville SLSC |
Lennox X
|
Benjamin Condie, Benjamin Martin
|
Race 7 |
0 |
|
|
Northcliffe SLSC |
Northcliffe D
|
Corey Heinger, Dylan Joss
|
Race 7 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Avoca Beach A
|
Harley Donoghue, Dillon Mould
|
Race 8 |
0 |
|
|
Collaroy SLSC |
Collaroy A
|
Sean Young, Sam Redward
|
Race 8 |
0 |
|
|
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 1
|
Todd Russell, Peter Elford
|
Race 8 |
0 |
|
|
Clifton Beach SLSC |
Clifton Beach A
|
Lewis Coombe, Joel Bevilacqua
|
Race 8 |
0 |
|
|
Half Moon Bay SLSC |
Half Moon Bay A
|
Charlie Allinson, Wade Zervaas
|
Race 8 |
0 |
|
|
Tweed Heads Coolangatta SLSC |
Tweed Heads / Coolangatta A
|
Alex Horne, Sam Burke
|
Race 8 |
0 |
|
|
Swansea Belmont SLSC |
Swansea Belmont GOLD
|
Daniel Booth, Sam Earp
|
Race 9 |
0 |
|
|
Seaspray SLSC |
Seaspray SEASPRAY
|
Jack Robinson, Callum Morris
|
Race 9 |
0 |
|
|
Redhead SLSC |
Redhead A
|
Jay Sullivan, Isaac Morgan
|
Race 9 |
0 |
|
|
North Curl Curl SLSC |
North Curl Curl A
|
Tim Hagon, Adam Atkins
|
Race 9 |
0 |
|
|
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) B
|
Sam Shergold, Cameron Witney
|
Race 9 |
0 |
|
|
North Cottesloe SLSC |
North Cottesloe A
|
Ben Teague, Kale Pervan
|
Race 10 |
0 |
|
|
Jan Juc SLSC |
Jan Juc A
|
James Quine, Cassidy Redden
|
Race 10 |
0 |
|
|
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach B
|
Tyler Swaney, Rhys Dutton
|
Race 10 |
0 |
|
|
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland B
|
Blake Francis, Oliver Illingsworth
|
Race 10 |
0 |
|
|
Cronulla SLSC |
Cronulla B
|
Aaron Markey, Nick Pleasance
|
Race 10 |
0 |
|
1 |
West Beach SLSC |
West Beach A
|
Matthew Sharp, Benjamin Zuill
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Glenelg SLSC |
Glenelg GLENELG A
|
Timothy Cummings, Alexander Daw
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Cronulla SLSC |
Cronulla A
|
Aaron Faulkner, Kyle Obrien
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Manly LSC |
Manly A
|
Liam Kelly, Trent Klouzal
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba B
|
Maximilian Harrison, Lucas Nielsen
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Stewart Duffy, Callum Booth
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Sawtell SLSC Inc |
Sawtell A
|
Cameron Lohs, Scott James
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Ocean Beach SLSC |
Ocean Beach BLUE
|
Keelan Bridge, Matthew Hurst
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal B
|
Luke Eltham, Chris Wilson
|
Race 3 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland RED
|
Lachlan Mckenna, Robert Langton
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland WHITE
|
David Brown, Samuel Bull
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Towradgi SLSC |
Towradgi TOWRADGIA
|
Joel Briggs, Timothy Wylie
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland BLACK
|
Bradley Doughan, Jacob Doughan
|
Race 4 |
0 |
|
1 |
Warilla Barrack Point SLSC |
Warilla / Barrack Point GREEN
|
Jacob Hough, Scott Smith
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Jordan Hart, Joshua Crouch
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Mount Maunganui Lifeguard Service NZ |
Mount Maunganui (NZ) A
|
Blake Williamson, Richard Murray
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Currumbin SLSC |
Currumbin Beach A
|
Jake Jensen, Jackson Cosgrove
|
Race 5 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GREEN
|
Matthew O`grady, Joshua Barnes
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Maroochydore SLSC |
Maroochydore 2
|
Lachlan Cramsie, Brendan Donahoo
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe C
|
Cameron Mcevoy, Jordan Cooke-lablache
|
Race 6 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba C
|
Albert Krause, Jayden Bailey
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Mooloolaba SLSC |
Mooloolaba A
|
Sam Bell, Bill Bain
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Long Reef SLSC Inc |
Long Reef A
|
Tom Oconnor, James Cockerill
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
North Cronulla SLSC |
North Cronulla GOLD
|
Jake Moses, William Budd
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island A
|
Sean Cusack, Jack Gibbs
|
Race 7 |
0 |
|
1 |
Avoca Beach SLSC |
Avoca Beach GOLD
|
Matthew Richards, Tim Byrne
|
Race 8 |
0 |
|
1 |
Metropolitan Caloundra SLSC |
Met Caloundra A
|
Izaak Davis, Cameron Smith
|
Race 8 |
0 |
|
1 |
Broulee Surfers SLSC |
Broulee Surfers A
|
Michael Hancock-james, Ben Mckay
|
Race 8 |
0 |
|
1 |
Terrigal SLSC |
Terrigal A
|
John Rippon, Saxon Lumsden
|
Race 9 |
0 |
|
1 |
Tannum Sands SLSC |
Tannum Sands BLUE
|
Ryan Beecroft, David Vaughan
|
Race 9 |
0 |
|
1 |
Tugun SLSC |
Tugun A
|
Andrew Faulkner, Luke Edwards
|
Race 9 |
0 |
|
1 |
City of Perth SLSC |
City of Perth A
|
Zakary Walker, William Dwyer
|
Race 9 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead B
|
Michael Reilley, Mat Fairbairn
|
Race 10 |
0 |
|
1 |
Cudgen Headland SLSC |
Cudgen Headland A
|
Callum Smith, Jordan Carter
|
Race 10 |
0 |
|
1 |
Sorrento SLSC (Inc) (WA) |
Sorrento (WA) A
|
Alex Nash, Liam Ryan
|
Race 10 |
0 |
|
1 |
Redhead SLSC |
Redhead C
|
Brendan Pullen, Rory Tanner
|
Race 10 |
0 |
|